Toplumsal Bilgi ve İletişim Derneği’nin Dijital Güvenlik buluşmaları, “Hacker’ın Kulağı Var!: Kurumsal Verilerin Sızdırılması ve Siber Saldırılar” başlıklı webinar ile devam ediyor.

Toplumsal Bilgi ve İletişim Derneği (TBİD) ve Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Derneği Türkiye Temsilciliği ile yürütülen Dijital Güvenlik projesi dördüncü etkinliğini 25 Nisan 2021 Pazar günü gerçekleştirecek. “Hacker’ın Kulağı Var!: Kurumsal Verilerin Sızdırılması ve Siber Saldırılar“ başlıklı webinar’da Privia Security Dijital Pazarlama Direktörü Hamza Şamlıoğlu ve Siber Güvenlik Araştırmacısı Betül Yaldız konuşmacı olarak yer alacak.

Akşam saat 21:00’de başlayacak olan etkinlikte Hamza Şamlıoğlu, “Veri Sızıntıları”, “Siber Güvenlik Alanındaki Saldırılar”, “Sosyal Medya Firmalarındaki Verilerimiz”, “Facebook Veri Sızıntısından Örnekler” ve “Gerçek Hayattan Örnekler” başlıklarıyla bir sunum yapacak. Betül Yaldız ise “STK’lariçin Veri Güvenliği”, “Covid-19’un Getirdiği Virüsler”, “Zararlı Durum Tespiti” ve “Kişisel Verilerin Korunması” başlıklı bir konuşma yapacak.

TBİD Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Subaşı’nın moderatörlüğünü gerçekleştireceği webinar Zoom üzerinden gerçekleştirilecek. Etkinlik hakkında diğer detaylar ile katılım için başvuru formuna bu linkten ulaşabilirsiniz.