Faaliyet gruplarımız farklı alanlara odaklanan gruplardır. Bilgi Güvenliği Faaliyet Grubu, Mobil Güvenlik Faaliyet Grubu gibi genel temalar dışında Otomotivde Siber Güvenlik Faaliyet Grubu, Sağlıkta Siber Güvenlik Faaliyet Grubu gibi sektörel gruplar da zaman içinde çalışmalarına başlayacak.

Faaliyet gruplarımızdaki üyelerimiz Siber Güvenlik Türkiye Platformu üyeleri arasından seçilmektedir. Bu kapsamda bizlere ulaşarak dahil olmak istediğiniz ya da kurulmasını önerdiğiniz grupları iletebilirsiniz. Platform Danışma Kurulu‘muzun tavsiyesi ve Yürütme Kurulu‘muzun onayıyla grupların kuruluşu gerçekleştirilecektir.

Platformumuza üyelik için üç farklı seçenek sunuyoruz: Lider Partner, Partner Üye ve Destekçi Üye. Üyelik seçenekleri ve üyelerin elde ettiği avantajları görmek için tıklayın.

Faaliyet grubu başkanlığı için Lider Partner veya Partner Üye olmanız gerekmektedir. Destekçi Üye’ler faaliyet grubu üyesi olarak çalışmalara katkıda bulunabilir. Linkteki formu kullanarak bizlere ulaşabilir, katılım talebinizi veya önerilerinizi iletebilirsiniz.