Dijital Türkiye Platformu ve KPMG Türkiye ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “Dijitalleşme Yolunda Türkiye Raporu” 29 Nisan’da açıklanıyor.

Hem kamu hem de özel sektörün dijitalleşme adımlarını son yıllarda hızlandırdığı açık. Her iki alanda da artan teknoloji yatırımları ileriye yönelik umutları güçlendirir nitelikte. Gelinen nokta ise hazırlanan kapsamlı bir raporla kamuoyuna açıklanacak.

Rapor, Dijital Türkiye Platformu ve KPMG Türkiye ev sahipliğinde, Digital Europe Genel Direktörü Cecilia Bonefeld-Dahl’ın da katılacağı bir webinar ile detayları açıklanacak. Cumhurbaşkanlığı Dijital Ofisi Başkanı Ali Taha Koç’un da katılması beklenilen etkinlikte sunulan rapor, sunumu takiben düzenlenecek bir panel ile de yorumlanacak.

Panel: Kırılım Çağında Türkiye

KPMG Türkiye Veri ve Analitik Direktörü ve Teknoloji Sektör Lideri Gökhan Mataracı’nın rapor sunumunu gerçekleştireceği etkinlikte Kırılım Çağında Türkiye başlıklı bir panel de düzenlenecek.

KPMG Türkiye Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Lideri, Şirket Ortağı Emin Alper Karaçar’ın moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte DTP & TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, TÜBİSAD Başkanı Levent Kızıltan, KPMG Türkiye Başkanı ve TBV Yönetim Kurulu Üyesi Murat Alsan ile TESİD Başkanı Yaman Tunaoğlu birer konuşma gerçekleştirecek.

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 14:00’te başlayacak olan etkinliği izlemek için bu linkten kayıt yaptırabilirsiniz.