Arma Kontrol tarafından geliştirilen Arma Mobil, tüm bariyer sistemlerini tek kanaldan yönetmeye olanak tanıyor.

Güvenlik bariyerleri alanında uzmanlaşan Arma Kontrol, sunduğu yeni mobil uygulamayla bariyer yönetimine uzaktan ve kolay müdahale yeteneği kazandırdı. Tek cihaz üzerinden tüm ilgili sistemleri yönetmeye olanak tanıyan Arma Mobil isimli uygulama, kullanıcılara aç-kapa kontrolleri dışında raporlama, tüm hareketler ve anlık bilgiler gibi gelişmiş hizmet seçenekleri de sunuyor. Uygulamayla birlikte gelen Anti Passbacck özelliği ise bir kullanıcının aracı ile çıkış yapmadan tekrar giriş yapmasını engelliyor.

Birden fazla cihazın tanımlanarak tek bir cihaz üzerinden bütün bariyer sistemlerini yönetmeye yardımcı olan uygulama, raporlama desteğiyle de ileriye yönelik planların oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Teknoloji dünyasında yaşanan tüm gelişmelerin doğrudan kullanıcıların yaşamlarında değişikliklere yol açtığını ifade edn Arma Kontrol Kurucusu ve Genel Müdürü Koray Kartal, bu noktada yatırımlarını bu teknolojiler doğrultusunda değiştirmeye başladıklarını ifade ediyor. Uygulamayı WOC Yazılım ile birlikte geliştirdiklerini kaydeden Kartal, 12 aylık bir hazırlık sürecinin ardından sundukları Arma Mobil ile kullanıcılarının mekan fark etmeksizin sisteme ulaşabildiğini ifade ediyor. Tüm geçiş kontrol ve bariyer sistemlerine entegre olarak çalışan Arma Mobil’in hem Android hem de iOS versiyonları bulunuyor.