Türkiye’de geliştirdiği çözümleri dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerine sunan Keepnet Labs, ABD’de 550 müşteriye ulaştığını açıkladı.

2018 yılında kurulan ve Türkiye’deki ekipleri tarafından geliştirdiği çözümleri başta Avrupa ve ABD’deki şirketlerin beğenisine sunan Keepnet Labs, hızlı global büyümesini sürdürüyor. ABD’de 550’den fazla müşteriye ulaştıklarını açıklayan Keepnet Labs CEO’su Ozan Uçar, bunda yeni teknolojileri ve uyguladıkları MSSP iş modelinin önemli rol oynadığını belirtti.

ABD’de, 2021 hedeflerinin ötesinde bir başarıya ulaşmayı beklediklerini ifade eden Uçar, özellikle büyük kurumsal şirketlerle yaptıkları stratejik ortaklıklarla müşteri sayılarını 3 bin 700’ün üzerine çıkarmayı amaçladıklarını kaydetti.

Toplam kullanıcı sayısı 1 milyonun üzerinde

Merkezinin bulunduğu İngiltere dışında Türkiye, ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinde 20’den fazla sektörde 1 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren şirket, Türkiye’de özellikle bankacılık, enerji, havacılık ve sigorta sektörlerine yönelik çözümleriyle öne çıkıyor.

Sosyal mühendislik saldırı simülasyon araçlarıyla hem büyük ölçekli şirketlere hem de KOBİ’lere çözüm sunan Keepnet Labs, oltalama simülatörü, farkındalık eğitimleri, e-posta tehdit simülatörü, tehdit istihbaratı, olay müdahale ve tehdit paylaşımı modüllerinin bulunduğu bilgi güvenliği çözümleri sunuyor.